Paraliż na ul. Diamentowej. Wypadek z udziałem motocyklisty i zderzenie dwóch aut. Ulica zablokowana

Wypadek z udziałem motocyklisty na ul. Diamentowej
Wypadek z udziałem motocyklisty na ul. Diamentowej | fot. czytelniczka Anna

Paraliż na ulicy Diamentowej w Lublinie. Po godz. 15 na tej ulicy doszło do wypadku z udziałem motocyklisty i kolizji z udziałem dwóch aut. Na miejscu pracują policjanci i strażacy.

Zablokowana ul. Diamentowa

Do wypadku doszło w piątek (6.05) po godz. 15 na ul. Diamentowej w Lublinie. Nieopodal skrzyżowania z ul. Romera doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący renaultem wyjeżdżał z drogi wewnętrznej od firmy Apis.

Kierowca ciężarówki jadący ul. Diamentową w kierunku ul. Wrotkowskiej zatrzymał się, by umożliwić kierowcy renaulta włączenie się do ruchu. Kiedy renault wykonywał manewr skrętu w lewo, w kierunku ul. Zemborzyckiej, zderzył się z motocyklistą, który postanowił ominąć ciężarówkę.

W wyniku zderzenia ranny został motocyklista, który został przetransportowany do szpitala. Przejazd ulicą jest zablokowany, a policjanci kierują kierowców na objazdy pobliskimi ulicami. Utrudnienia w tym miejscu potrwają do godz. 18.

Jak nam przekazała kom. Anna Kamola z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, na tej samej ulicy chwilę później doszło do zderzenia dwóch aut: forda i mercedesa. W tym przypadku doszło do najechania na tył. Nikomu nic się nie stało, a zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

Wypadek z udziałem motocyklisty na ul. Diamentowej
Wypadek z udziałem motocyklisty na ul. Diamentowej | fot. czytelniczka Anna

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.