Pan Ciastow wita mieszkańców Lublina! – na razie w formie e-restauracji

pan ciastow lublin
Propozycja menu w restauracji Pan Ciastow

Mimo panującej kwarantanny oferta gastronomiczna Lublina cały czas prężnie się rozwija. Na rynku właśnie pojawił się nowy gracz, który chciałby się Wam dzisiaj przedstawić. Z uwagi na swoje nazwisko – Pan Ciastow zajmuje się wszystkim, co z ciastem związane!

Nazywam się Pan Ciastow i chciałbym opowiedzieć wam swoją historię. Przebyłem długą drogę, by w końcu osiąść w Lublinie i serwować Wam swoje pyszne wypieki! Moją pasją jest gastronomia – uwielbiam gotować, wypiekać, przyprawiać, smakować. Mieszkam w Polsce, choć pochodzę z rodziny mieszanej, o rosyjsko-włoskich korzeniach. Moje międzynarodowe pochodzenie przełożyło się na moją drugą pasję – zamiłowanie do podróży.

Pan Ciastow – Kucharz, podróżnik i znawca ciasta!

Zawsze chciałem wyciągnąć wszystko to, co najlepsze z mojego międzynarodowego pochodzenia, przełożyć wpływy bliskich mi kuchni, na smak serwowanych dań. Zawsze też wiedziałem, że owocami mojej pasji chciałbym się dzielić z innymi…

Młodemu człowiekowi zazwyczaj ciężko jest ustać w miejscu, w moim wypadku dodatkowo dopingował to mój włoski temperament… Dlatego właśnie, w wieku 19 lat postanowiłem wyruszyć w świat! Cel podróży – poznanie od środka najlepszych kuchni, a że nazywam się Pan Ciastow – ponad wszystko chciałem poznać tajniki wypieków!

Obecnie mam za sobą lata nabytych doświadczeń w piekarniach i restauracjach całego świata. Te lata podróży i pracy w wielu pięknych miejscach, utwierdziły mnie w przekonaniu, że jestem gotowy, by swoim pysznym ciastem dzielić się z innymi. Kiedy więc, na temat wypieku ciasta osiągnąłem poziom eksperta, zdecydowałem się osiąść w Lublinie. Z tego miejsca chciałbym Was wszystkich pozdrowić!

pan ciastow lublin

Pan Ciastow Wita! Jestem tu by dzielić się z Wami moją pasją, wiedzą i pysznymi wypiekami!

Pandemia koronawirusa przyniosła nam wiele utrudnień w codziennym funkcjonowaniu, między innymi tymczasowy nakaz zamknięcia stacjonarnych lokali gastronomicznych… Jednak mój gorący, włoski temperament, nie pozwolił mi spocząć na laurach – przecież nic nie stoi na przeszkodzie, bym na razie działał w formie e-restauracji, a swoje wyśmienite wypieki serwował na wynos! Pizza to jedno z najczęściej zamawianych na wynos dań na świecie – a ponieważ dopiero się rozkręcam, postanowiłem rozpocząć właśnie od tego przysmaku!

pan ciastow lublin

Już nie mogę się doczekać, kiedy minie kwarantanna i zobaczymy się wszyscy w moim lokalu – wnętrze przepełnione jest pasją i zapachem mojego wyśmienitego ciasta! Planuję też rozwijać ofertę, o wszystko, co z ciastem związane – Pan Ciastow to nie jest zwykła pizzeria! Docelowo chcę serwować wiele wypieków poznanych w trakcie moich podróży. Poszerzoną ofertę poznacie na moim facebooku i instagramie – zapraszam do polubienia i obserwowania!

Oczywiście dbam o zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa przygotowania oraz dostarczania zamawianych dań. W sprawie zamówień zapraszam na mój profil na facebooku Pan Ciastow, stronę internetową pan-ciastow.pl lub kontakt pod numerem 573337022.

pan ciastow
pan ciastow
pan ciastow
pan ciastow
pan ciastow
pan ciastow
pan ciastow
pan ciastow
pan ciastow
pan ciastow
pan ciastow
pan ciastow
pan ciastow
pan ciastow
pan ciastow
pan ciastow


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.