Palma wraca przed CSK. Otwarcie letniego baru jeszcze w tym miesiącu

Beach Bar Palma Lublin wrócił na plac przed CSK
Beach Bar Palma Lublin wrócił na plac przed CSK | fot. Dominik Wąsik

Pogoda zaczęła być w pełni letnia i widać to na lubelskich ulicach, gdzie panuje naprawdę spory ruch. Na Plac Teatralny przed CSK w tym sezonie wróci ponownie Palma Beach Bar. We wtorek rozpoczął się montaż letniego baru.

Palma Lublin Beach Bar

O pierwszym w Lublinie Beach Barze zrobiło się głośno w ubiegłym roku, kiedy w Internecie powstała inicjatywa „Palma dla Lublina”. Jej pomysłodawcy poprzez kampanię reklamową „zamierzali” postawić palmę na placu Teatralnym przed CSK. I tak się stało, lecz zamiast drzewa stanął letni bar Palma.

Palma Lublin to pierwszy w naszym mieście Beach Bar. W barze można zamówić orzeźwiające koktajle na bazie alkoholu. Klienci mogli wypocząć na leżakach i huśtawkach, które zastąpiły tradycyjne krzesełka w lokalu. Letni bar działał do połowy września, po czym trafiła do magazynu na przezimowanie.

Palma wraca na Plac Teatralny

We wtorek (6.06) na Plac Teatralny wjechał ciężki sprzęt. Na Plac Teatralny wróciła Palma. Jednak w tym roku zmieniła swoją lokalizację. Wcześniej bar stał od strony skweru abp. Józefa Życińskiego, lecz ze względu na trwające w tamtym miejscu prace nad posadowieniem pomnika Lecha Kaczyńskiego, podjęto decyzję o zmianie jego lokalizacji.

Więcej: Pomnik Lecha Kaczyńskiego stanie mimo sprzeciwu okolicznych mieszkańców. Właśnie ruszyła jego budowa

Palma mieści się teraz po drugiej stronie placu, naprzeciwko Lubelskiego Centrum Konferencyjnego. We wtorek na miejscu pracowali robotnicy, którzy „składali do kupy” elementy baru. Właściciele nie podali jeszcze konkretnej daty otwarcia baru. Wiadomo, że ma to nastąpić jeszcze w czerwcu.

Zdjęcia

Palma Beach Bar na Placu Teatralnym
Palma Beach Bar na Placu Teatralnym | fot. Dominik Wąsik

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.