Pączki w Lublinie. Gdzie są najlepsze pączki na Tłusty Czwartek 2022?

Pączki na Tłusty Czwartek 2022
Pączki na Tłusty Czwartek 2022 | fot. Adobe Stock

Lublin to miasto, w którym nie brak doskonałych cukierni i świetnych restauracji, które serwują pączki. Gdzie jednak można zjeść dobrego pączka? Sprawdźmy, gdzie po pączki ustawiają się kolejki nie tylko w tłusty czwartek.

Gdzie najlepsze pączki w Lublinie 2022?

Tłusty czwartek 2022 już w najbliższy czwartek, 24 lutego. Zwykle o jakości wypieków serwowanych przez poszczególne cukiernie świadczą kolejki ustawiające się przed tymi punktami nie tylko w tłusty czwartek, choć w tym dniu są szczególnie pokaźne. Tego dnia trzeba będzie odstać swoje, by zjeść słodkiego i świeżego pączka.

W każdym mieście znajdziemy cukiernie, które robią po prostu najlepsze pączki. Lublin niczym nie różni się pod tym względem od innych miast. Czym powinny się wyróżniać pączki zasługujące na miano najlepszych? Amatorzy pączków cenią pączki z idealną warstwą lukru, chrupiące i sprzedawane jeszcze ciepłe.

Gdzie kupić najsmaczniejsze pączki w Lublinie? Z tym pytaniem zwracamy się do Was, mieszkańców Lublina. Zachęcamy do dodawania swoich typów w komentarzach pod tym artykułem. Wszystkie cukiernie zostaną dodane do ankiety, a następnie poddane głosowaniu. Ranking cukierni na tłusty czwartek 2022 w Lublinie zostanie udostępniony 24 lutego.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Prawdziwa i z tradycją to Cukiernia MARKIZA na ul.Herberta. Naturalne i pyszne pączki robione z tradycją. Polecam