Pacjent zakażony koronawirusem ze szpitala w Bełżycach został przetransportowany do Lublina

IMG 20200311 122315
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Pacjent z Niedrzwicy Dużej, u którego potwierdzono pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem w województwie lubelskim, został dzisiaj przetransportowany do Kliniki Chorób Zakaźnych SPSK1 w Lublinie.

Przypomnijmy, że w środę 11 marca w godzinach wieczornych została podjęta próba przetransportowania pacjenta zakażonego koronawirusem ze szpitala w Bełżycach do Kliniki Chorób Zakaźnych SPSK1 w Lublinie. Jednak z przyczyn związanych ze stanem zdrowia pacjenta, nie została ona zrealizowana. Czytaj więcej: Nieudana próba przetransportowania pacjenta z koronawirusem ze szpitala w Bełżycach

Kolejna próba przetransportowania zakażonego pacjenta miała zostać przeprowadzona po rekomendacji przez lekarza prowadzącego. Taką próbę podjęto w czwartkowe popołudnie. Pacjent został przetransportowany przy pomocą specjalistycznej karetki do Kliniki Chorób Zakaźnych SPSK1 przy ul. Staszica w Lublinie.

Bądź na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami dotyczącymi koronawirusa w Polsce. Kliknij >>TUTAJ<< i sprawdź najnowsze wiadomości.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Droga redakcjo! W niedzielę w Marszalkowskkm byl konkurs dla KGW. Czemu nic sie nie mowi o tym, ze sanepid dzwonił po uczestnikach i nakazywał im kwarantannę?