Pacjenci okolicznych szpitali korzystają już z nowego parkingu przy ul. Gębali. Zmieści się tam prawie 800 pojazdów

Wielopoziomowy parking przy ul. Gębali
Wielopoziomowy parking przy ul. Gębali | fot. Dominik Wąsik

Od poniedziałku kierowcy mogą korzystać z nowego wielopoziomowego parkingu przy ul. Gębali w Lublinie. Na siedmiu piętrach wyznaczono prawie 800 miejsc parkingowych. Do końca maja obowiązuje promocja, dzięki której parkowanie jest bezpłatne.

Parking przy ul. Gębali w Lublinie

Wielopoziomowy parking Uniwersytetu Medycznego w Lublinie mieści się w okolicy Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 4 i Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego, tuż obok Centrum Symulacji Medycznej przy ul. Gębali.

Parking u zbiegu ul. Chodźki i Gębali na 7 poziomach parkowania może pomieścić blisko 800 pojazdów. Dysponuje również 10 stacjami ładowania samochodów. Posiada 3 windy oraz klatki schodowe. Wjazd na parking jest możliwy od strony Centrum Symulacji Medycznej, a wyjazd bliżej USD.

Obiekt został ponadto wyposażony w automatyczny system parkingowy (biletomaty, kasy parkingowe, identyfikacja numerów rejestracyjnych), system zajętości miejsc parkingowych, blisko 170 kamer monitoringu oraz interkomy łączące z Biurem Obsługi Parkingu.

Cennik parkingu przy ul. Gębali:

  • 4 zł za każdą rozpoczętą godzinę
  • 20 zł za bilet dobowy 24-godzinny
  • 80 zł za bilet tygodniowy
  • 150 zł za bilet dwutygodniowy
  • 250 zł za abonament miesięczny (ilość dostępnych abonamentów – 204)
  • 350 zł za abonament miesięczny VIP (ilość dostępnych abonamentów – 50)

Do końca maja obowiązuje specjalna promocja, dzięki której kierowcy mogą parkować za darmo. Od 1 września 2023 r. uczelnia planuje podnieść opłatę za godzinę parkowania do 5 zł. Uczelnia zastrzega, iż abonamenty w pierwszej kolejności przysługują pracownikom Uniwersytetu Medycznego i Szpitali Klinicznych Uczelni.

Zdjęcia parkingu

Parking przy ul. Gębali w Lublinie
Parking przy ul. Gębali w Lublinie
Parking przy ul. Gębali w Lublinie
Parking przy ul. Gębali w Lublinie
Parking przy ul. Gębali w Lublinie
Parking przy ul. Gębali w Lublinie

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.