Pacjenci nie mogą się dodzwonić na SOR szpitala MSWiA. „Telefon nie odpowiada”

Karetki pogotowia stojące przed szpitalem MSWiA w Lublinie
Karetki pogotowia stojące przed szpitalem MSWiA w Lublinie | fot. KW PSP Lublin

Pacjenci alarmują nas, iż nie mogą dodzwonić się na Szpitalny Oddział Ratunkowy szpitala MSWiA przy ul. Grenadierów w Lublinie. Obydwa dostępne telefony nie odpowiadają. Znamy powód.

Numer telefonu na SOR MSWiA w Lublinie

Pacjenci dzwoniący pod jeden z numerów Szpitalnego Oddziału Ratunkowego szpitala Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji przy ul. Grenadierów w Lublinie: 81 444 24 44 i 81 728 45 25 słyszą głuchą ciszę. Od piątkowego popołudnia nie da się dodzwonić na wybrane numery stacjonarne szpitala MSWiA przy ul. Grenadierów.

„Może ktoś z państwa posiada wiedzę, dlaczego nie można się dodzwonić do tego szpitala MSWiA, numer na SOR i Izbę Przyjęć nieaktywny, przy próbie połączenia ciągle wyskakuje informacja błąd. Może ktoś posiada jakiś inny numer niż w Internecie, proszę o pomoc” – pisze zaniepokojona czytelniczka.

Z przekazanych nam informacji wynika, że problem z dodzwonieniem się do szpitala jest spowodowany piątkowym pożarem, który wybuchł w szpitalu. Spaleniu uległa skrzynka, w której m.in. znajdowały się kable telefoniczne. Przypomnijmy, że ze względu przekształcenia szpitala MSWiA w szpital covidowy na SOR, przyjmowani są wyłącznie pacjenci covidowi.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.