Duże straty po pożarze w szpitalu MSWiA przy ul. Grenadierów

Pożar w szpitalu MSWiA przy ul. Grenadierów w Lublinie
Pożar w szpitalu MSWiA przy ul. Grenadierów w Lublinie | fot. KWP PSP Lublin

Na kwotę blisko 300 tysięcy złotych oszacowano wstępnie straty pożaru w szpitalu MSWiA przy ul. Grenadierów w Lublinie. Akcja gaśnicza trwała ok. 7 godzin.

Pożar w szpitalu MSWiA

Prawdopodobnie zwarcie instalacji elektrycznej było przyczyną piątkowego pożaru w szpitalu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji przy ul. Grenadierów w Lublinie. W pożarze nikt nie został poszkodowany. Akcja trwała prawie siedem godzin. W kulminacyjnym momencie pożar gasiło 15 zastępów gaśniczych, w tym ponad 70 strażaków.

Pożar rozwinął się w pomieszczeniu magazynowym w piwnicy placówki. Pożar zawartości magazynu spowodował bardzo silne zadymienie w środku szpitala, ale również na zewnątrz. Strażacy musieli wykonywać wszelkie czynności w aparatach ochrony dróg oddechowych. Wstępnie straty oszacowano na kwotę blisko 300 tys. zł.

ZDJĘCIA POŻARU SZPITALA MSWIA >>>

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.