Outlet Koncertowa 11 już otwarty. Markowe produkty w absurdalnie niskich cenach

Outlet Koncertowa 11
Outlet Koncertowa 11

Outlet to prężnie rozwijająca się siec sklepów, w której znajdziemy między innymi zabawki, ubrania, dodatki do wnętrz, artykuły szkolne, czy gospodarstwa domowego w niezwykle atrakcyjnych cenach. Sklepy z żółto-czarnym logiem kuszą klientów szerokim wyborem produktów oraz obniżkami nawet do 90% — jest to podstawą sukcesu tej coraz śmielej wchodzącej na ogólnopolski rynek sieciówki.

Wielkopowierzchniowe centrum wyprzedażowe

Po Łomży, Bielsku Podlaskim, Białymstoku oraz Siedlcach przyszedł czas na podbój lubelskiego rynku! Takie wrażenie można odnieść po analizie ruchów podejmowanych przez sklepy Outlet – znajdziemy w nich szeroki wybór produktów, są to sklepy z przysłowiowym mydłem i powidłem – ale nie tylko!

Outlet Koncertowa 11
Outlet Koncertowa 11

Produktowy misz masz w najniższych cenach!

Co więc znajdziemy w nowo otwartym outlecie przy ulicy Koncertowej 11 w Lublinie? Zabawki, artykuły gospodarstwa domowego i do ogrodu, ubrania, plecaki, torby, sprzęt sportowy, artykuły papiernicze, zabawki dla zwierząt i wiele, wiele więcej…

Outlet Koncertowa 11
Outlet Koncertowa 11

Co więc wyróżnia outlet na tle konkurencji?

W sklepach marki Outlet znajdziemy wiele markowych produktów. Sklepy Outlet w przeciwieństwie do innych tego typu sieciówek, nie handlują markami własnymi – w asortymencie sklepów Outlet znajdziesz szeroki wybór produktów znanych firm między innymi LEGO, KEEEPER czy popularnych marek odzieżowych.

Outlet Koncertowa 11
Outlet Koncertowa 11

Jakość to kolejna ważna cecha oferowanych produktów — wszystkie przedmioty znajdujące się w ofercie sklepów są starannie selekcjonowane, firma PABLOS (będąca właścicielem sieciówki) postanowiła postawić szeroki wybór, doświadczoną i uprzejmą obsługę oraz wysoką jakość oferowanych produktów — co z kolei przekłada się na pozytywny odbiór marki i zadowolenie kolejnych klientów.

Wyłącznie polski kapitał

Co jeszcze wyróżnia żółto-czarnych na tle konkurencji? Outlet to sieciówka napędzana wyłącznie polskim kapitałem. W ostatnim czasie polskie sklepy sieciowe przeżywają prawdziwy renesans — pod tym względem ostatnie lata były przełomowe na rynku sklepów dyskontowych, na którym popularny polski dinozaur stopniowo, coraz większymi kęsami wyjada konkurencję.

Żółto-czarna sieć ma obecnie ogromną szansę powtórzyć sukces dinozaura na rynku dyskontów odzieżowo-przemysłowych, gdzie dosłownie zjada konkurencję zarówno pod względem jakości, jak i ceny — należy w tym miejscu wspomnieć o niezwykle atrakcyjnych rabatach 10%, 20%, 30%, 40%, 50%, 60%, 70%, a nawet 80% czy 90%.

Skąd tak duże rabaty na oryginalne, markowe produkty?

Historia sieci Outlet, pokazuje jak ważne jest obranie właściwej strategii handlowej już od samego początku działalności firmy. Firma PABLOS skupuje nadwyżki produktów u różnych producentów w całej Europie — dzięki zakupowi u źródła tak dużych ilości, może pozwolić sobie na sprzedaż artykułów po wręcz nieprzyzwoicie promocyjnych cenach. Taka strategia ma realne przełożenie na wyniki sprzedażowe sieci — która może już poszczycić się ponad 30 000 regularnie odwiedzających ją klientów.

Outlet Koncertowa 11
Outlet Koncertowa 11

Codzienne promocje i nowe dostawy co dwa tygodnie

Obsługa outletów stara się na bieżąco informować swoich klientów o pojawiających się nowościach oraz promocjach, za pośrednictwem swoich profili na facebooku. Outlet w każdym mieście ma swój własny profil — takie posunięcie pozwala najlepiej poinformować klienta, o asortymencie danego sklepu. Profil lubelskiego outletu znajdziesz pod tym linkiem, a odwiedzisz go przy ulicy Koncertowej 11.

Na portalach społecznościowych nie znajdziemy niestety cen wystawionych produktów — jest to spowodowane tym, że promocje u żółto-czarnych są naprawdę częste, więc ceny szybko się zmieniają, tak więc podawanie cen w Internecie wiązałoby się z ryzykiem wprowadzenia klienta w błąd. Cena jednak, jaka by nie była, z pewnością będzie niższa, niż za ten sam produkt u konkurencji — najlepiej więc odwiedzić Outlet osobiście.

Outlet Koncertowa 11
Outlet Koncertowa 11
Outlet Koncertowa 11
Outlet Koncertowa 11
Outlet Koncertowa 11
Outlet Koncertowa 11

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.