OTWARTE W NIEDZIELE, czyli co, gdzie i do której kupisz w dni wolne od handlu

OTWARTE W NIEDZIELE 1
Materiał nadesłany

W odpowiedzi na wprowadzony zakaz handlu w niedziele powstała aplikacja dla klientów i właścicieli sklepów – „Otwarte w Niedziele”.

Od wejścia w życie ustawy ograniczającej możliwość handlu w niedziele minęło już kilka tygodni. Ostygły emocje, zarówno po stronie zwolenników jak i przeciwników ustawy. Zwolennicy niedzielnych zakupów zadawali sobie pytania, jak znaleźć otwarte w niedziele sklepy. Właściciele z kolei, jak poinformować klientów o możliwości zrobienia zakupów w ich punkcie.

Trzecią grupę stanowili Ci, którzy w niedzielę chcieli się skoncentrować na spędzaniu czasu wolnego z rodziną lub przyjaciółmi. Interesy wszystkich grup połączyła aplikacja OTWARTE W NIEDZIELE.

Bezpłatna aplikacja OTWARTE W NIEDZIELE to lokalizator placówek usługowych otwartych w dni wolne od handlu. Umożliwia on znalezienie na mapie otwartych sklepów, sprawdzenie godzin ich pracy oraz rodzaj oferowanego asortymentu. Aplikacja wysyła także powiadomienia na telefon użytkownikom, gdy w odległości 1500 metrów od ich lokalizacji otworzy się nowe miejsce.

OTWARTE W NIEDZIELE stworzyli lubelscy i warszawscy programiści z firmy Edge One Solutions i Edge One Innovations. – Chcieliśmy ułatwić życie sobie i naszym sąsiadom – mówi Piotr Gumkowski, Project Manager z lubelskiego Edge One Solutions. – Na początku marca spotkaliśmy się z problematyczną sytuacją, gdy w niedzielę odbiliśmy się od drzwi sklepu. Nie wiedzieliśmy gdzie udać się po potrzebne zakupy. Już następnego dnia pisaliśmy aplikację – dodaje.

Grafika 02
Materiał nadesłany

Aktualnie w aplikacji OTWARTE W NIEDZIELE znaleźć można w całej Polsce ok. 3600 otwartych miejsc, w tym apteki, stacje benzynowe i miejsca z kategorii warto odwiedzić czyli baseny, muzea, zoo, sale zabaw. W Lublinie znaleźć można już około 100 miejsc dostępnych w aplikacji.

Aplikacja daje możliwość filtrowania rodzaju poszukiwanego sklepu, dodawania nowych miejsc przez użytkowników, oceniania ich oraz wyznaczenia najkrótszej drogi dotarcia do CELU.

Aplikacja OTWARTE W NIEDZIELE do darmowego pobrania dostępna jest w

Google Play – https://lnkd.in/dE-A2Y2
App Store – https://lnkd.in/d_s9vrQ

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.otwartewniedziele.com

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.