Otwarcie Słonecznego Wrotkowa już w tym tygodniu. Jaka cena biletów?

słoneczny wrotków zjeżdżalnie
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Słoneczny Wrotków

W sobotę 5 czerwca rozpocznie się tegoroczny sezon basenów nad Zalewem Zemborzyckim. Do końca czerwca Słoneczny Wrotków będzie otwarty tylko w weekendy.

Otwarcie Słonecznego Wrotkowa 2021

„Już w najbliższą sobotę (5 czerwca) zapraszamy na Słoneczny Wrotków. Na rozpoczęcie sezonu przygotowaliśmy super atrakcje, zabawy i upominki” – czytamy na stronie kompleksu basenów nad Zalewem Zemborzyckim. Słoneczny Wrotków będzie otwarty od godz. 11.00.

Przed czerwiec baseny Słoneczny Wrotków będą czynne tylko w weekendy. Cennik Słonecznego Wrotkowa jest taki sam, jak w poprzednim sezonie – dzieci do ukończenia 7. roku życia zapłacą 7 zł, młodzież do 18. roku życia 14 zł, a dorośli 21 zł. Czas przebywania w kompleksie jest nielimitowany.

Na ten sam dzień MOSiR zaplanował wydarzenie EKO piknik, który odbędzie się na terenie eventowym Słonecznego Wrotkowa. – „Wspólnie posprzątamy tereny zielone wokół lubelskiego morza, a potem weźmiemy udział w pikniku na terenie eventowym ośrodka Słoneczny Wrotków” – czytamy w opisie wydarzenia.

Uczestnicy akcji dostaną od partnerów akcji rękawiczki ochronne oraz worki do zbiórki odpadów. Ochotnicy posprzątają zanieczyszczone tereny wokół Zalewu Zemborzyckiego wzdłuż wschodniego brzegu oraz przybrzeżny las. Na wszystkich uczestników czekają upominki.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.