Otwarcie sklepu Dealz w Galerii Orkana. To 60 dyskont brytyjskiej sieci w Polsce

dealz galeria orkana
Dealz w Galerii Orkana w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Galeria Orkana poszerzyła swoją ofertę o markę Dealz. W sklepie kupimy m.in. artykuły spożywcze, napoje, słodycze, kosmetyki, środki czystości, produkty dla zwierząt, artykuły do wyposażenia i dekoracji domu, zabawki, artykuły papiernicze i wiele innych.

W piątek o godz. 9:00 w Galerii Orkana został otwarty pierwszy dyskont brytyjskiej sieci Dealz w Lublinie. Pierwsi klienci pojawili się jednak znacznie wcześniej, aby „załapać się” na przygotowaną przez sieć promocję – dla pierwszych 100 klientów przygotowano vouchery na zakupy o wartości 10 zł.

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group. Szeroki asortyment zapewni Ci wyjątkowy wybór produktów: spożywczych, drogeryjnych, artykułów do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, artykułów papierniczych i wiele więcej. Polityka firmy zakłada oferowanie szerokiego asortymentu produktów w cenie 5 zł.

Sklep czynny będzie od poniedziałku do soboty w godz. od 9 do 21 a w niedzielę od 10 do 20.

Dealz w Galerii Orkana w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Niby sklep nowo otwarty a data ważności niektórych produktów to czerwiec 2020 bez żadnej informacji, że produktowi kończy się termin. Zabawka auto transformers nadaje się tylko i wyłącznie do kosza.