Otwarcie Skende Shopping w Lublinie. Zobacz, jakie przygotowano atrakcje [PROGRAM]

DSC04308

W piątek, 17 listopada w Lublinie otwarcie centrum handlowego Skende Shopping. W programie m.in. koncert Margaret, spotkania z YouTuberami czy loteria paragonowa.

 

Centrum handlowe Skende Shopping Lublin przy al. Spółdzielczości Pracy 88 w Lublinie zostanie oficjalnie otwarte w piątek 17 listopada o godzinie 10-tej rano. Dla gości galerii w dniu otwarcia jak również przez kolejne dwa dni będzie przygotowanych wiele atrakcji.

 

Właściciele Skende Shopping przygotowali dla swoich gości loterię paragonową, w której wygrać będzie można 40 tysięcy złotych na zakupy i usługi w sklepie IKEA. Loteria rozpocznie się w piątek i potrwa do niedzieli do godziny 17.30.

 

To nie koniec atrakcji przygotowanych na to trzydniowe otwarcie. W sobotę punktualnie o godzinie 17.00 na specjalnie przygotowanej scenie w środku budynku wystąpi Margaret. W piątek i sobotę pierwsze 100 osób, które odwiedzi centrum handlowe, otrzyma wejściówki na koncert do strefy VIP oraz VIP-owskie pakiety gadżetów.

 

Jak na XXI wiek przystało, co to za otwarcie bez udziału youtuberów, blogerów czy vlogerów. Warsztaty na temat budowania swojego wizerunku w sieci, zasad dyskusji i bezpieczeństwa w internecie poprowadzi Kuba Jankowski, znany z kanału „Matura to bzdura”. Spotkania z cyklu „Młodzi w sieci” odbędą się w piątek o 10.30, 12.00, 13.30, 15.00 i 16.30. Natomiast w piątek o 18.00 na lublinian czeka szansa spotkania i zabawy w grę miejską z vlogerem – Yoczookiem.

 

Z kolei w sobotę o 10.30 będzie można wziąć udział w specjalnym treningu skierowanym do tych, którym brakuje czasu, żeby iść na siłownię. Zajęcia poprowadzi trenerka personalna Alina Alitness. Tego samego dnia o 15.30 blogerka Mariona Warda zabierze kilka osób na zakupy i przygotuje dla nich indywidualne stylizacje.

 

W niedzielę o 11.00 Flow Mummy opowie o tym, jak bawić się jak dziecko spędzając czas z najmłodszymi. A o 15.00 blogerka prowadząca Magiczny Składnik pokaże, jak w łatwy sposób ugotować coś dla każdego, świetnie się przy tym bawiąc. W niedzielę o 19.00 wielkie otwarcie zakończy się cyrkowym finałem.

 

O Skende Shopping

W środku znajdziemy 70 sklepów różnych sieci jak i praktycznych punktów usługowych. Będą to m.in. H&M, Smyk, Martes Sport, Pepco, Carry, CCC, Deichmann, Wojas, Lee Wrangler, Rossmann, Home&You, Abra, Bel-Pol czy Flying Tiger Copenhagen. Tu znajdzie się też jedyny w Lublinie supermarket sieci Intermarche.

 

Centrum handlowe Skende Shopping wraz ze sklepem IKEA w Lublinie będzie jednym z największych obiektów handlowych we wschodniej Polsce. W sumie na powierzchni 57 500 m kw. klienci będą mogli skorzystać z oferty sklepu IKEA o powierzchni 33 500 m kw. oraz centrum handlowego o powierzchni 24 000 m kw.

 

Do Skende Shopping można dojechać zarówno z centrum Lublina, jak i od strony obwodnicy (węzeł Rudnik). Do dyspozycji klientów zostanie oddany parking na 2000 samochodów.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Współczuję sprzedawcom, kasjerom i ochronie, jak cebulaczki się rzucą na wszystko 😀