Otwarcie lodowiska Icemania z poślizgiem. Wszystko przez warunki pogodowe

lodowisko icemania
Lodowisko Icemania | fot. Dominik Wąsik

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przesunął planowany termin otwarcia lodowiska Icemania. Wszystko przez niesprzyjające warunki pogodowe, które uniemożliwiają przygotowanie tafli.

Przypomnijmy, że początkowo otwarcie lodowiska Icemania przy Aqua Lublin planowano na sobotę 19 października. Dziś Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” poinformował na swojej stronie, że jest zmuszony przesunąć planowany termin otwarcia lodowiska o tydzień, czyli 26 października.

Z uwagi na wręcz letnie temperatury uniemożliwiające przygotowanie tafli przesuwamy otwarcie lodowiska na 26 października. Przez cały pierwszy weekend będzie obowiązywać oferta promocyjna w postaci jazdy NO LIMIT” – informuje Miłosz Bednarczyk, rzecznik MOSiR w Lublinie.

Jak zapewnia rzecznik, wszystko to, co w poprzednim sezonie cieszyło się największym powodzeniem i spotykało z najlepszym odzewem klientów, pozostanie również na najbliższą zimę. Chodzi o m.in. specjalne tercje dedykowane dzieciom i osobom uczącym się jeździć na łyżwach, imprezy specjalne tj. Laser Party oraz promocje.

Lodowisko Icemania w Lublinie – otwarcie już 19 października

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.