Otwarcie kolejnego sklepu Lidl w Lublinie

Otwarcie sklepu Lidl przy ul. Granata w Lublinie
Otwarcie sklepu Lidl przy ul. Granata w Lublinie

Lidl rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 13 października, Lidl Polska otworzy kolejny swój obiekt w Lublinie, przy ulicy Ks. Wincentego Granata 4. Otwarcie nastąpi o godzinie 6:00.

W nowo otwartych sklepach klienci znajdą wysokiej jakości artykuły w atrakcyjnych, niskich cenach, wyprodukowane w sposób zrównoważony. Na sklepowych półkach nie zabraknie świeżych owoców i warzyw w ramach „Ryneczku Lidla” (w  tym także szeroki wybór BIO), pieczywa bez konserwantów z „Piekarni w sercu Lidla”, a także chętnie wybieranych przez konsumentów marek takich jak: „Pikok” –wędliny, „Pilos” – nabiał oraz szerokiego asortymentu produktów w „Strefie Wege”, jak również kosmetyków marki „Cien”. W asortymencie sklepów znajdziemy także odzież oraz produkty przemysłowe w niskich cenach.

Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom wyroby pochodzące zarówno od branżowych liderów, jak i mniejszych, lokalnych dostawców. Zawsze, gdy istnieje możliwość współpracy z krajowym dostawcą, sieć stawia na polskie produkty.

Otwarcie Lidla przy ul. Granata

Nowy sklep sieci Lidl Polska w Lublinie, zlokalizowany przy ul. Ks. Wincentego Granata 4, ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ok. 1350 mkw. W obiekcie zostaną zatrudnione 22 osoby. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 8:00 do 20:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z ok. 95 miejsc parkingowych. W dniu otwarcia na klientów będą czekać wyjątkowe atrakcje, w tym stoiska z kawą, hot-dogami oraz liczne promocje.

Otwarcie Lidla przy ul. Granata w Lublinie - gazetka
Otwarcie Lidla przy ul. Granata w Lublinie – gazetka

„Każdy kolejny sklep Lidl to dla nas ogromny sukces. Cieszymy się, że możemy zaproponować mieszkańcom szeroką ofertę naszych produktów. Jednocześnie, by ułatwić planowanie codziennych zakupów, rozwijamy aplikację Lidl Plus, ułatwiającą zarządzanie domowym budżetem, oferującą liczne promocje i rabaty, dostęp do gazetek produktowych oraz wydłużoną możliwość zwrotów przy zakupie artykułów przemysłowych. Korzystając z aplikacji, klienci mają również możliwość dokonywania wygodnej płatności mobilnej za sprawą Lidl Pay” – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications and CSR, Lidl Polska.

Lidl w Lublinie, przy ul. Ks. Wincentego Granata 4

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek-sobota: 6:00-22:00
  • niedziele handlowe: 8:00-20:00

Liczba miejsc parkingowych: ok. 95

Powierzchnia sali sprzedaży: ok. 1350 mkw.

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania, m.in.:

  • odzyskiwanie ciepła z urządzeń chłodniczych,
  • oświetlenie LED,
  • pompy ciepła,
  • membranę dachową, wykonaną z materiałów pochodzących z recyklingu,
  • ściany o podwyższonej termoizolacyjności.

Powyższe rozwiązania mają na celu zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Informacje o firmie Lidl Polska

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach funkcjonuje około 11.550 sklepów Lidl, a w Polsce około 800.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.