Otwarcie drugiego sklepu Aldi w Lublinie jeszcze w tym roku. Poznaliśmy datę

Dobiega końca budowa sklepu Aldi przy al. Spółdzielczości Pracy
Dobiega końca budowa sklepu Aldi przy al. Spółdzielczości Pracy | fot. Dominik Wąsik

Dobiegają końca pracy przy budowie drugiego marketu sieci Aldi w Lublinie. Nowy sklep mieści się przy skrzyżowaniu al. Spółdzielczości Pracy z ul. Do Dysa. Otwarcie jeszcze w grudniu.

Pierwszy sklep niemieckiej sieci dyskontów spożywczo-przemysłowych otworzył się w październiku przy ul. Sendlerowej (boczna ul. Zelwerowicza), w sąsiedztwie stacji benzynowej BP. Gdy klienci mogli już robić zakupy w pierwszym Aldim w mieście, dwa kolejne Aldi były w trakcie budowy; przy skrzyżowaniu al. Spółdzielczości Pracy z ul. Do Dysa oraz przy połączeniu ulic Romera i Nałkowskich.

Zobacz także: Otwarcie pierwszego marketu Aldi w Lublinie. Zobacz gazetkę promocyjną sklepu

Otwarcie Aldi przy al. Spółdzielczości Pracy Lublin

Właśnie dobiegają końca prace przy markecie zlokalizowanym przy al. Spółdzielczości Pracy. W środku prowadzone są ostatnie prace wykończeniowe, pojawiły się także pierwsze regały, lodówki i kasy. Na elewacji budynku brakuje jeszcze szyldów sieci. Wkrótce do sklepu zacznie być zwożony towar, który następnie trafi na sklepowe półki.

Otwarcie drugiego Aldi w Lublinie zaplanowano na środę 15 grudnia. Klienci, którzy w dniu otwarcia dokonają zakupów za kwotę 100 zł brutto otrzymają torby wypełnione produktami ALDI, przy czym oferta ważna jest do wyczerpania zapasów.

Sklep przy al. Spółdzielczości Pracy będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele od 10:00 do 17:30 (niedziele handlowe od 9:00 do 20:00).

Dobiega końca budowa sklepu Aldi przy al. Spółdzielczości Pracy
Dobiega końca budowa sklepu Aldi przy al. Spółdzielczości Pracy | fot. Dominik Wąsik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.