Otwarcie Biedronki przy ul. Głównej / al. Warszawskiej po remoncie

W czwartek 17 czerwca otwarcie Biedronki przy ul. Głównej po remoncie
W czwartek 17 czerwca otwarcie Biedronki przy ul. Głównej po remoncie | fot. Mapy Google

W czwartek, 17 czerwca od godz. 6.00 nastąpi otwarcie sklepu sieci Biedronka przy skrzyżowaniu ul. Głównej i al. Warszawskiej w Lublinie. Sklep przeszedł generalny remont.

Otwarcie Biedronki przy ul. Głównej w Lublinie

Otwarcie sklepu Biedronka przy ul. Głównej 1 w Lublinie zaplanowano w czwartek 17 czerwca o godz. 6.00. Sklep przeszedł generalny remont z zewnątrz, jak i wewnątrz.

„Sklep został wyremontowany zgodnie z nowym standardem Biedronki – konceptem 3.0. Oznacza to, że wyodrębnione zostały strefy produktów niespożywczych i artykułów promocyjnych. Zaprojektowano też na nowo dział z alkoholami” – informuje biuro prasowe sieci Biedronka.

„Wyróżnikiem nowego konceptu jest również nowa ścieżka klienta, np. strefa owoców i warzyw ustawiona jest niesymetrycznie względem innych alejek. To rozwiązanie poprawia komfort poruszania się po sklepie i ułatwia zakupy. Na zmotoryzowanych klientów czeka 50 miejsc parkingowych” – czytamy w komunikacie.

Z okazji otwarcia dla klientów przygotowano specjalne promocje, które będą obowiązywać do 19 czerwca lub wyczerpania zapasów.

Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 06:00-23:00 oraz w niedziele handlowe w godzinach 08:00-20:00.

► Biedronka Lublin – lista sklepów: adresy, godziny otwarcia, gazetka

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.