Oszukał Ukrainkę podczas wymiany walut. Kto rozpoznaje sprawcę?

e3uhdjnsww
Policjanci poszukują mężczyzny, który oszukał obywatelkę Ukrainy. Sprawca podczas wymiany waluty z euro na złotówki, podmienił pliki banknotów i przekazał kobiecie banknoty stanowiące niewielką wartość. Osoby, które rozpoznają oszusta, proszone są o kontakt z policją.

Policjanci poszukują mężczyzny, który oszukał obywatelkę Ukrainy. Kobieta weszła do jednego z kantorów z zamiarem wymiany waluty. Tam „zaczepił” ją mężczyzna, który powiedział, ze wymieni jej euro na złotówki po znacznie lepszym kursie. Kobieta zgodziła się i wyszła z nieznanym mężczyzną z kantoru. Na ulicy dokonali transakcji.

Kobieta przeliczyła pieniądze pochodzące od mężczyzny,  po czym wyjęła swoje pliki euro. Doszło do wymiany banknotów. Dopiero po pewnym czasie kobieta zorientowała się, że pod pierwszym polskim banknotem, znajdują się stanowiące niewielką wartość ruble białoruskie. Osoby, które rozpoznają oszusta, proszone są o kontakt z dyżurnym I komisariatu Policji w Lublinie lub telefon nr 81 535 45 73 lub 122/997.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.