Ostrzeżenie przed silnym mrozem. W nocy temperatura spadnie do 14 stopni poniżej zera

zima mróz śnieg
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Meteorolodzy ostrzegają przed silnym mrozem w nocy z czwartku na piątek. W niektórych regionach województwa lubelskiego temperatura spadnie nawet do 14 stopni poniżej zera.

Ostrzeżenie przed silnym mrozem

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed silnym mrozem dla województwa lubelskiego.

Ostrzeżenie dotyczy powiatów: biłgorajski, Chełm, chełmski, hrubieszowski, janowski, krasnostawski, lubartowski, lubelski, Lublin, łęczyński, łukowski, parczewski, radzyński, świdnicki, tomaszowski, włodawski, zamojski i Zamość.

„Prognozuje się temperaturę minimalną w nocy miejscami od -16°C do -14°C. Wiatr o średniej prędkości do 20 km/h” – mówi Michał Folwarski z Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.