OSK Postęp – jedyna taka szkoła jazdy #wLublinie!

Biuro OSK Postęp
Biuro OSK Postęp | materiały nadesłane

Poznaj nowe, wyjątkowe miejsce na mapie Lublina – Ośrodek Szkolenia Kierowców Postęp rozpoczyna swoją działalność! Będziemy mogli go odwiedzić w Domu na Podwalu przy ulicy Podwale 15 w pokoju 105. Instruktorzy nie mogą się doczekać momentu, w którym będą mogli zacząć dzielić się swoim ogromnym doświadczeniem, dlatego wspólnie postanowiono, że Postęp rozpocznie swoją działalność jeszcze w 2021 roku – biuro zostanie otwarte 31.12.2021 w godzinach od 10:00 do 16:00, a na osoby, które zdążą podjąć decyzję o rozpoczęciu nauki jazdy jeszcze przed sylwestrem, przygotowano atrakcyjne promocje i nagrody!

OSK Postęp – rozpocznij nauki jazdy samochodem jeszcze w tym roku!

Doświadczenie, cierpliwość, sumienność, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego przyszłego kierowcy – to właśnie OSK Postęp, grupa instruktorów z bogatym doświadczeniem i wszelkimi kwalifikacjami niezbędnymi do tego, aby nauczyć nawet najbardziej oporne osoby, prawidłowej jazdy samochodem, a także właściwego obycia w ruchu drogowym.

Pomimo tego, że ośrodek dopiero rozpoczyna swoją działalność, instruktorom OSK Postęp nie można odmówić ogromnego doświadczenia, nabytego w trakcie wieloletniej praktyki w wiodących ośrodkach nauki jazdy. Oferta OSK Postęp skierowana jest do osób w każdym wieku – zarówno tych, dopiero wkraczających w wiek dorosłości, jak i 30, 40, 50 czy 60-latków!

OSK Postęp – pojazdy egzaminacyjne, najlepsze ceny w Lublinie, szeroka dostępność godzin…

Ponieważ oferta OSK Postęp skierowana jest do osób w różnym wieku, dostępność instruktorów jest zróżnicowana i dopasowana do planu dnia przyszłego kierowcy. Nauka przebiegnie sprawnie, a Ty z każdą kolejną godziną poczujesz, że zdanie państwowego egzaminu na prawo jazdy kat. B, nie będzie już stanowić dużego problemu. Szkoła prowadzi nauki w samochodach marki Hyundai i20 – a więc w dokładnie tym samym modelu, w którym zdaje się egzaminy w WORD LUBLIN.

Są to tak zwane samochody egzaminacyjne, nauka w pojeździe takim samym, jak ten, w którym później zdajemy egzamin, przekłada się na doskonałe efekty i ogranicza stres związany z koniecznością „przestawienia się na inny pojazd” w trakcie egzaminu. Elastyczny grafik, doświadczeni instruktorzy i kurs jazdy, samochody egzaminacyjne… To wszystko w niezwykle atrakcyjnej cenie wynoszącej 2000 zł za cały kurs! Poznaj promocje przygotowane na otwarcie OSK Postęp!

Sala wykładowa OSK Postęp
Sala wykładowa OSK Postęp

Zdam prawo jazdy kategorii B – super postanowienie na 2022 rok!

Przełom roków to czas postanowień, niech jednym z nich będzie zdanie egzaminu państwowego na prawo jazdy kategorii B. Osiągnięcie tego celu nigdy nie było łatwiejsze OSK Postęp to najprawdopodobniej najtańsza szkoła w Lublinie, a wysokie kwalifikacje zatrudnianych przez nią instruktorów sprawiają, że egzamin zdasz bez problemu! Aby jeszcze bardziej zachęcić przyszłych kierowców do podjęcia decyzji o rozpoczęciu nauki, na otwarcie 31.12.2021 roku, przygotowano niespodzianki i promocje – do wylosowania są 3 vouchery: na 50% rabatu na kurs, na 30%, oraz na 10%.

Pełny kurs prawa jazdy za 1000 złotych? Z OSK Postęp jest to możliwe! Zjaw się koniecznie na otwarciu OSK Postęp o punkt 10:00 w Domu na Podwalu przy ulicy Podwale 15, pokój 105, i śledź profile szkoły w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z kolejnymi promocjami!

Otwarcie OSK Postęp
Otwarcie OSK Postęp


Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Uczyłam się uczyć pod okiem założyciela tej szkoły jazdy i z ręką na sercu mogę polecić zarówno Dawida jako instruktora oraz jego szkołę jazdy. Czas kursu wspominam bardzo dobrze i z uśmiechem. Jestem przekonana, że w OSK Postęp zdanie prawa jazdy w WORDzie będzie tylko formalnością, a już za niedługo kursanci będą śmigać bezwypadkowo po drogach 🙂