Orlen obniża ceny paliw na majówkę. O ile taniej na litrze?

Stacja paliw PKN Orlen
Stacja paliw PKN Orlen | fot. Dominik Wąsik

Przez całą majówkę kierowcy tankujący na stacjach Orlen zapłacą mniej za paliwo. Prezes koncernu paliwowego Daniel Obajtek zapowiedział obniżkę cen paliw na majówkę.

Ceny paliw na stacjach Orlen

Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen, poinformował na Twitterze o obniżce cen paliw na stacjach Orlen. Ceny paliw zostaną obniżone jeszcze przed weekendem majowym.

„Mamy dobrą wiadomość na weekend majowy – obniżamy ceny paliw: ON o 12 gr/l, a Pb 95 o 8 gr/l” – przekazał Daniel Obajtek.

Doprecyzował, że obniżka cen paliw jest spowodowana faktem, iż notowania na giełdach paliw się stabilizują – o 24 grosze olej napędowy i benzynę o 12 groszy.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.