Opuścił dom podczas kwarantanny i był uzbrojony w maczetę. Policja wyciągnęła go z taksówki

uciekł kwarantanna maczeta taksówka

Koronawirus w Polsce. Mężczyzna, u którego istniała możliwość zakażenia koronawirusem, złamał zasady kwarantanny i jeździł po okolicy taksówką. W sieci pojawił się film z jego zatrzymania.

Dramatyczne sceny rozegrały się w piątek 20 marca na ulicach Makowa Podhalańskiego w województwie małopolskim. Policjanci otrzymali informację, że 24-letni mężczyzna, który potencjalnie może być zakażony koronawirusem, miał przebywać na kwarantannie.

Młody mężczyzna nie zastosował się do obowiązujących zasad i opuścił miejsce, w którym miał przebywać. Policjanci ustalili, że mężczyzna porusza się taksówką, którą w niedługim czasie zatrzymali. Całe zajście zatrzymania 24-latka zostało nagrane przez przypadkowego świadka.

Widać na nim, jak policja zatrzymała taksówkę. Zanim policjanci wyciągnęli uciekiniera z auta, ubrali się w specjalne kombinezony ochronne. Następnie mężczyzna został wyciągnięty z samochodu i położony na ziemi. Zatrzymany 24-latek prawdopodobnie był uzbrojony w maczetę.

Mężczyzna został zatrzymany i trafi ponownie pod kwarantannę. Będzie ją musiał odbyć także taksówkarz. Przypomnijmy, że w piątek rząd podwyższył kary za niestosowanie się do zasad kwarantanny z 5 tysięcy do 30 tysięcy złotych.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ten pajac powinien zapłacić odszkodowanie taksówkarzowi za te 14 dni, podczas których nie będzie mógł pracować