Opóźnienie na zachodniej obwodnicy Lublina. Pojedziemy w czwartkowy poranek

zdj16 e1477502061493

Dziś mieliśmy pojechać po zachodniej obwodnicy Lublina. Otwarcie przesunięto na czwartkowy poranek.

W środowe popołudnie wykonawca miał udostępnić kierowcom pierwszą część zachodniej obwodnicy. Powód? Problemy z odbiorem tymczasowych oznakowań na trasie wjazdowej do Lublina.

– Wykonawca inwestycji nie zdążył wprowadzić całości tymczasowej organizacji ruchu. W efekcie zmiana na wjeździe od strony Rzeszowa jutro po porannym szczycie – podaje Krzysztof Nalewajko, rzecznik lubelskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Dla kierowców będzie w pierwszej fazie udostępniona tylko pierwsza część obwodnicy, czyli będą funkcjonować tylko dwie łącznice węzła: zjazdowa na Rzeszów i wjazdowa od południa na Lublin.

Pozostałe łącznice jak i dalsza część zachodniej obwodnicy Lublina do węzła Lublin Sławinek będzie zamknięta aż do uzyskania pozwoleniana użytkowanie. Z godnie z umową zawartą z wykonawcą do końca listopada br.

 

(fot. Krzysztof Nalewajko)

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Napisaliście tak jakby opóźnienie dotyczyło całej obwodnicy a to nieprawda. Opóźnienie dotyczy jedynie czasowego objazdu. Obwodnica zachodnia Lublina ma być oddania zgodnie z planem pod koniec listopada.