Opóźnia się oddanie do użytku nowego hotelu w centrum Lublina

Hotel B&B Lublin Centrum przy ul. Dolna 3 Maja
Hotel B&B Lublin Centrum przy ul. Dolna 3 Maja | fot. Dominik Wąsik

Nie doszło do zapowiadanego w 2021 r. otwarcia hotelu marki B&B w centrum Lublina. Właściciele tłumaczą, że opóźnienie wynika z przyczyn od nich niezależnych. Kiedy otwarcie nowego hotelu?

Kiedy otwarcie hotelu B&B Lublin Centrum?

Przypomnijmy, że do otwarcia hotelu B&B Lublin Centrum mieszczącego się przy ul. Dolna 3 Maja miało dojść w czwartym kwartale 2021 r. Tak się jednak nie stało. Co było tego powodem i kiedy nowa data otwarcia hotelu?

„Dokładamy wszelkich starań, aby hotel B&B Lublin Centrum mógł przyjąć pierwszych gości najszybciej, jak tylko będzie to możliwe. Choć z przyczyn niezależnych od nas nie mogło to nastąpić w 2021 roku, jak planowaliśmy, jesteśmy już coraz bliżej otwarcia”

– czytamy w komunikacie przesłanym do naszej redakcji.

Hotel B&B Lublin Centrum będzie obiektem dwugwiazdkowym. Do dyspozycji gości będzie 130 pokoi. W hotelu będzie mogło przebywać maksymalnie 284 gości. Uzupełnieniem oferty będzie sala śniadaniowa, a także sala konferencyjna. Do dyspozycji gości hotelowych będzie także podziemny parking.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.