Oplem wpadł do rowu i uderzył w betonowy przepust. Kierowca trafił do szpitala

68 139992
Oplem zjechał do rowu i uderzył w przepust w m. Łukowa | fot. KPP Biłgoraj

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miejscowości Łukowa. Kierowca opla wpadł do rowu i uderzył w betonowy przepust. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia w miejscowości Łukowa w powiecie biłgorajskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 21-letni kierowca opla stracił panowanie nad kierownicą, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy przepust.

Młody kierowca został zakleszczony w aucie. Do jego wyciągnięcia strażacy użyli specjalistycznego sprzętu. Rannego mężczyznę przekazano załodze karetki pogotowia, która przewiozła poszkodowanego do szpitala. Z uwagi na podejrzenie kierowania w stanie nietrzeźwości pobrano od niego krew do badań.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

68 139993
Oplem zjechał do rowu i uderzył w przepust w m. Łukowa | fot. KPP Biłgoraj

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.