Opady śniegu i trudne warunki na ulicach Lublina. Kierowcy stoją w korkach

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Opady śniegu utrudniają poruszanie się po Lublinie. Niemal w całym mieście trzeba się liczyć z utrudnieniami. Kierowcy stoją w korkach, opóźniona komunikacja miejska.

Z utrudnieniami muszą się też liczyć pasażerowie komunikacji miejskiej. Autobusy i trolejbusy notują duże opóźnienia. – „Ze względu na panujące warunki drogowe, występują kilkunastominutowe opóźnienia w kursowaniu komunikacji miejskiej. Prosimy o uwzględnienie możliwych opóźnień przy planowaniu podróży” – informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie.

Choć służby drogowe są w terenie, na jezdniach jest ślisko. Na ulicach leży śnieg i błoto pośniegowe. Kierowcy muszą więc ściągnąć nogę z gazu i ostrożnie poruszać się po ulicach. Warunki na drogach są trudne, szczególnie jeśli ktoś nie zmienił opon letnich na zimowe. Dlatego apelujemy o ostrożność.

Czekamy na informacje o utrudnieniach, korkach i wypadkach.


Informacje nadesłane przez Czytelników – AKTUALIZOWANE

Godz. 8:35 – Damel Taxi: Diamentowa za wiaduktem w stronę Nałkowskich utrudnienia.

Godz. 9:02 – Damel Taxi: Filaretów korek od ronda w stronę centrum.

Godz. 9:10 – Damel Taxi: Sikorskiego w górę stoi od Solidarności.3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Nawet w taką pogodę udało mi się zdać egzamin w Wordzie za 1szym razem ??

  2. Gdzie do cholery są odśnieżacze? Żebym do pracy jechał na 2-gim biegu to skandal! Gdzie te podatki idą? No tak zapomniałem, wszędzie tam gdzie +.

  3. Tak to jest, zamiast opuścić pług do dołu to się będzie z podniesionym do góry, rozumiem odosobniony przypadek, zdarza się. Ale ich było trzech . Jakby ktoś miał wątpliwości mam nagrania z kamerki.