Opady marznącego deszczu wraz ze śniegiem. Jest szansa na biały sylwester

W nocy temperatura spadła kilka kresek poniżej zera, co spowodowało odpady marznącego deszczu wraz ze śniegiem. To oznacza, że na drogach będzie bardzo ślisko. Prosimy kierowców o ostrożność.

Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Miejscami opady śniegu, zwłaszcza na wschodzie i południu kraju. Temperatura minimalna od -6°C na północnym wschodzie do -2°C, -1°C na zachodzie i południu. Temperatura maksymalna od -1°C do 2°C, a na północnym wschodzie od -3°C do -1°C. Wiatr słaby i umiarkowany, na wybrzeżu umiarkowany i dość silny, północno-zachodni i północny.

Jest szansa, że śnieg utrzyma się aż do sylwestra. Jezdnie i chodniki będą oblodzone i zrobi się bardzo ślisko. Uważać powinni kierowcy i piesi.

pogoda 26

pogoda oprac. Adam Dziedzic, Kamil Walczak – synoptycy IMGW-PIB | fot. Kamil Gonzalez Blanco & pogodynka

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.