Kierowca mazdy stracił panowanie i uderzył w słup. Z auta niewiele zostało

68 112792

O dużym szczęściu może mówić 25-letni kierowca mazdy, który podczas jazdy stracił panowanie autem i uderzył w przydrożny słup energetyczny. Z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala.

 

Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 19. Dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Okszów.

 

– Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że kierujący samochodem marki Mazda 25-letni mieszkaniec Chełma na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzy w słup trakcji elektrycznej – mówi podkom. Ewa Czyż z chełmskiej policji.

 

Młody mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że był trzeźwy. Prowadzone w tej sprawie postępowanie ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.