Okradł manekina stojącego w holu galerii handlowej. Zostawił go bez ubrania

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci poszukują złodzieja, który zdjął płaszcz z manekina ustawionego w holu galerii handlowej przy ul. Mełgiewskiej. Zanim pracownik zauważył kradzież, złodziej już zdążył się oddalić.

Do kradzieży doszło 17 grudnia grudnia około godz. 15.30 w galerii handlowej przy ul. Mełgiewskiej w Lublinie. Na nagraniu z monitoringu widać jak mężczyzna rozbiera znajdującego się w holu manekina z płaszcza, a następnie zakłada go na siebie i wychodzi z galerii. Wartość strat pokrzywdzona firma oszacowała na 750 złotych.

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z VI komisariatem Policji w Lublinie przy ul. Gospodarczej 1b, tel. (81) 535 47 80, (81) 535 50 86 lub z najbliższą jednostką policji pod nr 112.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.