Okoliczni mieszkańcy czekają na otwarcie Lidla. Początkowo miał zostać otwarty pod koniec września, ale termin uległ zmianie

Lidl przy ul. Granata w Lublinie
Lidl przy ul. Granata w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Mieszkańcy osiedli Słoneczny Dom i Słoneczna Dąbrowa na Wrotkowie z niecierpliwością oczekują na otwarcie pierwszego w tej okolicy sklepu Lidl. Pierwotnie miał zostać otwarty pod koniec września, lecz termin uległ zmianie.

Kiedy otwarcie Lidla na ul. Granata?

Lidl przy ul. Wincentego Granata ma ok. 1350 mkw. powierzchni, a wokół sklepu do dyspozycji klientów przygotowano 95 miejsc parkingowych. Lidl przy ul. Granata będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 6 do 22, a w niedziele handlowe od 9 do 20. W sklepie zatrudniono 25 osób.

Na początku września informowaliśmy, że otwarcie sklepu zaplanowano na 29 września. Tak się jednak nie stało, o czym poinformował nas sam właściciel. Wszelkie formalności udało się już dopełnić, a nowy termin otwarcia wyznaczono na czwartek 13 października o godz. 6:00.

W dniu otwarcia na klientów będą czekać specjalne oferty dostępne tylko tego dnia.

W budowie jest jeszcze jeden market Lidl. Szczegóły: Lidl jeszcze w tym roku otworzy kolejny sklep w Lublinie

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.