Okno Życia także w Lublinie. Oficjalne otwarcie w przyszłym tygodniu

noworodek niemowlę dziecko
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

W przyszłym tygodniu w Lublinie zostanie uroczyście otwarte “Okno Życia”. Będzie ono działać w budynku Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie.

Okno Życia w Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie

„Okno Życia zostało utworzone w celu zapewnienia bezpiecznego miejsca, w którym matka, która nie chce, bądź nie może sprawować opieki nad swoim dzieckiem, ma możliwość pozostawić je anonimowo, bez narażania jego zdrowia i życia” – mówi Agnieszka Jarzyna z Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie.

Uroczystość otwarcia i poświęcenia Okna Życia odbędzie się w siedzibie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia przy ul. Lędzian 49 w Lublinie w środę 8 grudnia o godz. 13:00.

Aktualizacja: Otwarto okno życia w Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.