Ogromne korki na al. Tysiąclecia i Solidarności. Wypadek na rondzie przy Zamku

Korek na al. Tysiąclecia w Lublinie
Korek na al. Tysiąclecia w Lublinie | fot. czytelnik Damian

Kierowcy poruszający się po al. Tysiąclecia i Solidarności informują o ogromnych korkach. Warto wybrać alternatywną drogę dojazdu, by uniknąć stania w korkach.

Korek na al. Tysiąclecia i Solidarności

Kierowcy jadący al. Solidarności od Warszawy w kierunku centrum miasta stoją już od kładki dla pieszych nad al. Solidarności. Natomiast jadąc al. Tysiąclecia od strony Felina korek zaczyna się na wysokości zjazdu w ul. Grafa.

Z przekazanym nam informacji wynika, że na rondzie Dmowskiego przy Zamku doszło do wypadku. Wkrótce szczegóły.

Aktualizacja: Korki są spowodowane zwężeniem jezdni na al. Tysiąclecia na wysokości dworca PKS i Placu Zamkowego. Drogowcy wymieniają tam barierki, które zostały uszkodzone w niedzielę. Szczegóły: Uderzył we włączający się do ruchu samochód. Okazało się, że 23-latek z BMW nie ma uprawnień

Korek na al. Tysiąclecia i Solidarności
Korek na al. Tysiąclecia i Solidarności | Mapy Google

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.