Uderzył we włączający się do ruchu samochód. Okazało się, że 23-latek z BMW nie ma uprawnień

Nocna kolizja na al. Tysiąclecia
Nocna kolizja na al. Tysiąclecia | fot. czytelnik Piotr

Dwa uszkodzone auta i zniszczone barierki oddzielające pasy – to wynik nocnej kolizji, do której doszło na al. Tysiąclecia w Lublinie.

Nocna kolizja na al. Tysiąclecia

Do zdarzenia doszło w niedzielę (21.11) około godz. 21.30 na al. Tysiąclecia w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Fiat 51-latek wyjeżdżając z pl. Zamkowego, nie zachował ostrożności.

Podczas włączania się do ruchu od razu skierował się na lewy pas jezdni w kierunku ronda Mohyły, w wyniku czego zajechał drogę 23-letniemu kierowcy BMW, który poruszał się w kierunku Felina. Wytrącone z ruchu pojazdy wjechały w barierki oddzielające jezdnie.

Całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Kierowca fiata został ukarany mandatem. W przypadku 23-latka z BMW okazało się, iż nie posiada on uprawnień do prowadzenia pojazdów.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.