Ogródki gastronomiczne, hotele i sklepy w galeriach otwarte po majówce

stare miasto lublin restauracje ogródek kawiarniany gastronomiczny
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Od 4 maja otwarte mają być ogródki gastronomiczne przy restauracjach, hotele oraz sklepy w galeriach handlowych – zapowiedział wicepremiera Jarosław Gowin.

Otwarcie restauracji, hoteli i sklepów w galeriach handlowych

Jak donosi Business Insider Polska, wicepremier Jarosław Gowin spotkał się dziś z Radą Przedsiębiorczości. Na spotkaniu miał zgodzić się z jej przedstawicielami na to, że od 4 maja będą mogły otworzyć się hotele, które udostępnią gościom nie więcej niż 50 proc. pokoi znajdujących się w danym obiekcie.

Ponadto, od 4 maja, czyli zaraz po majówce, mają otworzyć się sklepy w galeriach handlowych, a restauracje będą mogły uruchomić ogródki gastronomiczne. Szczegóły dotyczące luzowania obostrzeń mamy poznać na konferencji prasowej rządu, która jest planowana na najbliższą środę, 28 kwietnia.

ZOBACZ TAKŻE:
Otwarcie siłowni, klubów fitness i basenów w maju. Wicepremier podał datę

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.