Ogólnopolski Dzień Marzeń 2019 w Lublinie

Już dzisiaj lubelski oddział Fundacji Mam Marzenie zaprasza na obchody Ogólnopolskiego Dnia Marzeń, których celem jest uświadomienie wszystkim, jak ważne są marzenia oraz profilaktyka zdrowotna.

Ogólnopolski Dzień Marzeń jest to wydarzenie ogólnopolskie organizowane przez oddziały Fundacji Mam Marzenie, której celem jest spełnianie marzeń dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Celem wydarzenia jest akcja promująca profilaktykę wśród dzieci. 

W sobotę, 8 czerwca w godz. 12-16, na placu Litewskim w Lublinie odbędzie się Ogólnopolski Dzień Marzeń. Z tej okazji wolontariusze lubelskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie przygotowali wiele atrakcji

Odbędą się m.in. bezpłatne konsultacje logopedyczne, dietetyczne, nauka pierwszej pomocy z fantomami do ćwiczenia RKO oraz AED treningowym, pomiary ciśnienia, glikemii, bezpłatne konsultacje dla młodych mam, rejestracja dawców szpiku z DKMS, grę miejską dotycząca zdrowia oraz zabawy dla dzieci, rozdanie drobnych upominków dla najmłodszych.

Link do wydarzenia – https://www.facebook.com/events/659478634457621/

 WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.