OFICJALNIE: Znamy datę zamknięcia hipermarketu Tesco w Lublinie

tesco lublin
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Jeszcze przez kilka dni otwarty będzie hipermarket Tesco przy ul. Orkana 4 w Lublinie. Po jego zamknięciu budynek przejdzie remont i otworzy się w tym miejscu Kaufland.

„Drodzy klienci z przykrością informujemy, że sklep Tesco w Lublinie przy ulicy Orkana 4 zostanie zamknięty w sobotę 11 kwietnia o godzinie 13:00”. Tablicę z taką informacją mogą dzisiaj przeczytać klienci, którzy wybrali się tam na zakupy. To oznacza, że to definitywny koniec jednego z pierwszych sklepów wielkopowierzchniowych w naszym mieście.

Przypomnijmy, że 20 lutego 2020 r. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał pozytywną decyzję dotyczącą przejęcia hipermarketu Tesco przy ul. Orkana przez niemiecką sieć marketów Kaufland. Będzie to trzeci market Kaufland w Lublinie. Pierwszy działa już przy Drodze Męczenników Majdanka, a drugi powstaje przy skrzyżowaniu Diamentowej z Wrotkowską.

„Trwają prace nad planem modernizacji powierzchni handlowej marketu w Lublinie przy ul. Orkana. Na jego podstawie będziemy mogli ustalić wstępny termin otwarcia sklepu. Pracownikom dotychczas funkcjonującego sklepu zaproponujemy możliwość kontynuowania pracy w nowym markecie, oferując im atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy identyczne do tych, na jakie mogą liczyć pracownicy sieci na analogicznych stanowiskach” – informuje biuro prasowe Kaufland.

Kaufland przy ulicy Diamentowej

„Cały czas toczą się prace budowlane związane z powstawaniem nowego sklepu sieci przy ul. Diamentowej, którego otwarcie planujemy na połowę 2020 roku. Na terenie obiektu klienci będą mogli zrobić zakupy w części sklepowej, jak i skorzystać z atrakcyjnej oferty najemców w pasażu usługowo handlowym” – czytamy w nadesłanym do naszej redakcji komunikacie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.