Odzyskano poszukiwaną limuzynę o wartości 460 tys. zł. Luksusowy samochód osobowy był poszukiwany w Niemczech

Poszukiwane Audi A8
Fot. Nadbużański Oddział Straży Granicznej

Luksusowy samochód osobowy, który był poszukiwany w Niemczech, został odzyskany podczas kontroli granicznej prowadzonej przez funkcjonariuszy z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej. Tylko w tym roku podczas prowadzonych działań kontrolnych, odzyskaliśmy 140 pojazdów o łącznej wartości ponad 13 mln zł.

Limuzyna o wartości 460 tys. zł

28 września br., na terenie drogowego przejścia granicznego w Terespolu, na kierunku wyjazdowym z Polski, funkcjonariusze NOSG zatrzymali 60-letniego obywatela Tadżykistanu.

Poszukiwane Audi A8
Fot. Nadbużański Oddział Straży Granicznej

Mężczyzna, który chciał wyjechać na Białoruś, podróżował praktycznie nowym, bo wyprodukowanym w tym roku, samochodem osobowym marki Audi A8.

Podczas prowadzonych czynności kontrolnych, funkcjonariusze Straży Granicznej ustalili, iż pojazd o szacunkowej wartości 460 tys. zł, jest poszukiwany jako utracony na terytorium Niemiec.

Auto pozostało w Polsce i zostało zabezpieczone na służbowym parkingu, zaś w sprawie wszczęto postępowanie przygotowawcze.

Kierowcę wraz z pojazdem przekazano do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji z Terespola.

Czy kiedykolwiek padłeś ofiarą kradzieży samochodu? Dodaj swój komentarz anonimowo

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.