Odtworzą nawierzchnię na ul. Poligonowej. Utrudnienia, skrócenie trasy linii nr 4

Wjazd w ul. Poligonową od ul. Zelwerowicza
Wjazd w ul. Poligonową od ul. Zelwerowicza | Mapy Google

W poniedziałek rozpoczną się prace polegające na odtworzeniu nawierzchni ul. Poligonowej, po wykonanych pracach związanych z budową sieci kanalizacji sanitarnej z przyłączami do posesji.

Utrudnienia na ul. Poligonowej w Lublinie

Roboty drogowe obejmą odcinek ul. Poligonowej, od ul. Zelwerowicza do posesji 19a, w kierunku granic miasta. Podczas realizowanych prac wystąpią utrudnienia z dojazdem do posesji oraz czasowe zamknięcie ulicy dla ruchu na czas wykonywania warstwy wiążącej i ścieralnej. Kierowcom zaleca się dojazd od ul. Dębina. Utrudnienia potrwają do 6 sierpnia.

Skrócenie trasy linii nr 4

W związku z pracami drogowymi na ul. Poligonowej w dniach 2-6 sierpnia trasa linii nr 4 zostaje skrócona do przystanku Górki Czechowskie NŻ. Tym samym przystanki Poligonowa 01 i 02 oraz Poligon 01 i 02 nie będą obsługiwane przez linię nr 4.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.