Odsiedzi wyrok za zabójstwo Ojca. 34-latek usłyszał zarzuty i trafił do zakładu karnego.

Zatrzymanie za zabojstwo Ojca

Policjanci z KWP Lublin doprowadzili do zatrzymania 34-latka, który był podejrzewany o zabójstwo swojego Ojca. Tragedia z 2020 roku wydarzyła się w powiecie lubartowskim. Mężczyzna został osadzony w zakładzie karnym.

Ukrywał się na terenie powiatu lubartowskiego

Funkcjonariusze Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie ustalili miejsce pobytu, gdzie ukrywa się poszukiwany 34-latek. Mężczyzna był poszukiwany za przestępstwo zabójstwa własnego ojca. Tragedia miała miejsce w 2020 roku w miejscowości Kolonia Tarło, w powiecie lubartowskim. Po zdarzeniu sąd wydał wyrok, skazując go na 8 lat pozbawienia wolności, nie stawił się w zakładzie karnym.

areszt śledczy lublin więzienie
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Areszt Śledczy Lublin

Odpowie za zabójstwo ojca

Funkcjonariusze działający na podstawie zebranych informacji lokalizacyjnych udali się do jednej z miejscowości w powiecie lubartowskim, gdzie udało im się zlokalizować poszukiwanego mężczyznę. Wizyta policji, była dla niego zaskoczeniem. 34-latek został zatrzymany i doprowadzony do zakładu karnego, gdzie będzie odbywać swoją karę pozbawienia wolności przez najbliższe 8 lat.

Sprawiedliwość w tym wypadku wzięła górę

Profesjonalizm oraz zaangażowanie funkcjonariuszy Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie w zapewnianiu bezpieczeństwa społeczeństwu poprzez skuteczne ściganie i zatrzymywanie najgroźniejszych przestępców przyczyniły się do zamknięcia tej sprawy.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.