Odpady budowlane w krzakach przy ul. Willowej. W środku była kartka z namiarami na „właściciela”

Porzucone śmieci w krzakach przy ul. Willowej
Porzucone śmieci w krzakach przy ul. Willowej | fot. Straż Miejska

Worki w odpadami budowlanymi zostały znalezione w krzakach przy ul. Willowej w Lublinie. Strażnicy miejscy w jednym z worków odnaleźli informacje z namiarami na „właściciela” śmieci.

Porzucone odpady z danymi właściciela

Funkcjonariusze oddziału eko-patrolu podjęli interwencję dotyczącą podrzuconych worków z odpadami przy ul. Willowej w Lublinie. W workach znajdowały się odpady budowlane, m.in. opakowania po piance montażowej, kartony oraz kawałki pianki montażowej.

Znalazły się tam również informacje, w tym numer telefonu do osoby podejrzanej jako sprawcy wykroczenia. Po kontakcie telefonicznym ustalono adres właściciela odpadów, pod który udali się funkcjonariusze. Na miejscu zastano właściciela porzuconych odpadów, który przyznał, że śmieci należą do niego.

Mężczyzna został ukarany za gospodarowanie odpadami niezgodnie z ustawą oraz zobowiązany do niezwłocznego usunięcia zaniedbań. Po kilku dniach odbyła się rekontrola, która potwierdziła uprzątnięcie zanieczyszczonego terenu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.