Odłów lisów w Ogrodzie Saskim (13-14 listopada)

lis

W nocy z 13-14 listopada (czwartek-piątek) w godzinach 20.00-8.00 na terenie Ogrodu Saskiego zostanie przeprowadzony odłów lisów.

Mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców Lublina oraz powodzenie akcji wszystkie bramy wejściowe do Ogrodu Saskiego, na czas trwania odłowu, zostaną zamknięte.

Służby proszą o samodzielne opuszczenie terenu Ogrodu Saskiego przed godziną 20.00 w dniu 13 listopada (czwartek) by umożliwić prace odpowiednim służbom.

Nad bezpieczeństwem przebiegu odłowu czuwać będzie straż miejska oraz policja. Akcja zostanie zrealizowana przez podmiot mający długoletnie doświadczenie w odłowie zwierząt, który posiada profesjonalną kadrę weterynaryjną.

fot. zyciewmiescie.wordpress.com

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.