Odleć z VIVO! Lublin. Powitanie lata, strefa chillout na dachu, zwariowane konkursy i mnóstwo niespodzianek

Zielony taras widokowy VIVO! Lublin

Lato nadeszło, a wraz z nim czas na złapanie oddechu i wypoczynek. Pełen atrakcji weekend 24-25 czerwca, wypełniony chillem, śmiechem, radością, niecodziennymi wyzwaniami z Lukas TV, proponuje VIVO! Lublin. Na zielonym tarasie pojawi się prawdziwe centrum dowodzenia zabawą – strefa chillout, DJ, coctail bar, jeden z instaspotów, ale nie zabraknie również aktywności w samym obiekcie i w przestrzeni miasta.

Odlotowy początek lata z VIVO! Lublin

Powitanie lata z VIVO! rozpocznie się w piątek, 24 czerwca. Tego dnia dach VIVO! stanie się wielką strefą chillout, obowiązkowo z DJ-em i cocktail barem. Pojawi się tu także tajemnicza budka telefoniczna, w której – już o 13:00 – wystartuje pierwszy challenge, „nadzorowany” przez Łukasza Wdowiak,a znanego jako Lukas TV. Jakie będą wyzwania? Mniej lub bardziej zwariowane, ale na pewno pełne śmiechu i radości, np. „bon follow” w przestrzeni miasta, „100 za głos” czy taniec z… owocem. Oprócz gwarantowanej zabawy i nietypowych zadań na tych, którzy ukończą je w określonym czasie, czekają nagrody – karty podarunkowe, zaproszenia do restauracji i inne niespodzianki.

To jednak nie koniec niespodzianek od VIVO! Lublin. Obok budki telefonicznej, tym razem na parterze obiektu, pojawi się drugi instaspot. Będzie to wielki różowy balon złożony z setek innych! Można będzie zrobić tu sobie zdjęcia na tle tej nietypowej scenerii oraz odebrać od hostess karty podarunkowe, nagrodę za zrobione w tych dniach zakupy.

Na tych, którzy wezmą udział w konkursie na Facebooku i zrobią sobie zdjęcie w jednym z dwóch przygotowanych w centrum handlowym instaspotów, czekają niesamowite nagrody. Autor najlepszego ujęcia dosłownie „odleci z VIVO!” – wygra lot balonem nad Lublinem oraz kartę podarunkową o wartości 1000 zł!

Dodatkowo, przez cały piątek i sobotę w godzinach otwarcia Centrum, będą organizowane nietuzinkowe wyzwania, zabawy i konkursy. Specjalne promocje przygotowali także najemcy, będzie to więc doskonała okazja, aby w tych dniach wybrać się na zakupy i w prezencie otrzymać karty podarunkowe o wartości od 50 zł.

Zapoczątkowane w ostatni weekend czerwca powitanie lata będzie początkiem serii wakacyjnych atrakcji, organizowanych na tarasie widokowym VIVO! Będzie kino letnie, zajęcia fitness, animacje dla dzieci i wiele innych wydarzeń. Szczegóły dostępne na stronie https://vivo-shopping.com/pl/lublin/aktualnosci-i-wydarzenia/odlec-z-vivo-powitanie-lata-z-vivo

Powitanie lata z VIVO! Lublin
Powitanie lata z VIVO! Lublin

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.