Odkrywaj i baw się na II Edycji Pikniku Naukowego: Nauka, Zabawa i Fascynujące Odkrycia na Politechnice Lubelskiej!

Piknik Naukowy
Piknik Naukowy | Fot. Materiał organizatora

Zapraszamy na II Edycję Pikniku Naukowego, gdzie nauka spotyka się z zabawą, a fascynujące odkrycia stają się rzeczywistością. Już 3 września, od godziny 11:00 tereny zielone Politechniki Lubelskiej staną się areną wyjątkowych doświadczeń i edukacyjnych atrakcji. Gospodarzem imprezy jest Politechnika Lubelska, a wydarzenie to zapowiada się niezwykle interesująco.

Nowe Wymiary Edukacji i Rozrywki na Terenach Zielonych Politechniki Lubelskiej

Piknik Naukowy
Piknik Naukowy | Fot. Materiał organizatora

W tym roku organizatorzy przygotowali szeroką gamę atrakcji od wystawców, których różnorodne prezentacje dostarczą niezapomnianych wrażeń. Od Miasteczka Rowerowego przygotowanego przez Policję, przez prezentacje pojazdów i wyposażenia wojskowego, aż po pokazy strażackie z udziałem specjalistycznych wozów ratowniczych.

Ponadto Politechnika Lubelska zaskoczy nas stoiskami naukowymi, prototypami oraz fascynującym poduszkowcem.

Piknik Naukowy
Piknik Naukowy | Fot. Materiał organizatora

Nie zabraknie również dawnych czasów, bowiem Gród Słowiański przeniesie nas do średniowiecznej wioski, odtwarzając codzienne życie mieszkańców. Marzysz o odrobinie adrenaliny? Stowarzyszenie Sokół przygotowało ściankę wspinaczkową, która wyzwie Twoje umiejętności.

A jeśli interesuje Cię technologia i nauka przyszłości, to strefa Laboratoriów Przyszłości oraz wystawa komputerów retro z pewnością przypadną Ci do gustu.

Piknik Naukowy
Piknik Naukowy | Fot. Materiał organizatora

Spotkanie Zabawy i Nauki: II Edycja Pikniku Naukowego!

Na scenie odkryjemy prawdziwą magię, dzięki występowi iluzjonisty, a Anita Gostyńska przeniesie nas swoim śpiewem w świat francuskich ballad Edith Piaf. Nie zabraknie również tańca, bo uczymy się go od najlepszych – zapraszamy do nauki tańca bachata. Cheerleaderki Tytanów wprawią nas w zachwyt swoimi występami, a zespół „Twoje Dzieci” dostarczy niezapomnianych emocji.

Piknik Naukowy
Piknik Naukowy | Fot. Materiał organizatora

Przygotowane zostały także liczne konkursy z nagrodami, animacje dla dzieci oraz strefa wypoczynku, gdzie można będzie wylegiwać się na leżakach i kocach.

Dodatkowo nie zapomnieliśmy o najmłodszych – stanowisko do malowania twarzy oraz animatorzy zapewnią im świetną zabawę.

Na całe wydarzenie obowiązuje wstęp wolny, a wszystkie atrakcje dla dzieci są za darmo. Ponadto, dla odwiedzających przygotowaliśmy strefę z wodą i by zadbać o wasze bezpieczeństwo i nawodnienie na 100%!

Piknik Naukowy
Piknik Naukowy | Fot. Materiał organizatora

Zaklepujcie datę w kalendarzu 3 września godzina 11:00 i spędźcie niedzielę pełną wrażeń z nauką za Pan brat — do zobaczenia!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.