Oddaj krew, zgarnij bon na zakupy do Ikei i loda. Wakacyjna zbiórka krwi w Lublinie: 21 czerwca, 22 lipca i 19 sierpnia

Skende Shopping i IKEA Lublin
Skende Shopping i IKEA Lublin | fot. Dominik Wąsik

Rusza wakacyjna zbiórki krwi w Lublinie.

Oddaj krew i zgarnij bon do Ikei

Akcja „Niezwykli bohaterowie w akcji” jest organizowana przez centrum handlowe Skende, sklep meblowy Ikea i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie. Wakacyjna zbiórka krwi odbędzie się w trzech terminach: 21 czerwca, 22 lipca i 19 sierpnia w godz. 9:30-13:00.

Krwiobus RCKiK będzie czekał na parkingu przed wejściem do Skende przy al. Spółdzielczości Pracy 88, obok placu zabaw. Dla wszystkich, którzy podczas akcji oddadzą krew, organizatorzy przygotowali niespodzianki. Oprócz posiłku regeneracyjnego każdy otrzyma:

  • kartę o wartości 20 zł na zakupy w Ikea
  • gałkę lodów z kawiarni Polonia Cafe

Krew może oddać każda zdrowa osoba w wieku 18-65 lat o wadze ciała powyżej 50 kilogramów. Jak przygotować się do oddawania krwi, co zrobić po tym, jakie są przeciwwskazania i zalecenia? Wszystkie potrzebne informacje znaleźć można na stronie RCKiK.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.