Odbiorydomowe.pl. Pozbądź się zużytego sprzętu elektronicznego bez wychodzenia z domu

Odbiorydomowe.pl
Odbiorydomowe.pl | materiały prasowe

Mieszkańcy Lublina, Świdnika i Turki mogą pozbyć się elektrośmieci bez wychodzenia z domu. O tym jak skorzystać z usługi odbioru zużytego sprzętu elektronicznego piszemy poniżej.

Mieszkańcy powyższych miejscowości mogą skorzystać ze specjalnej akcji odbioru wielkogabarytowych elektrośmieci. Posiadacze elektrośmieci, takich jak np. lodówki, pralki, kuchenki elektryczne mogą pozbyć się ich bez konieczności wychodzenia z domu, oszczędzając przy tym czas.

Odbiory odbywają się bezpośrednio z domów, piwnic, strychów lub garaży. Niezależnie czy mieszkasz na parterze, w domku jednorodzinnym, czy też w bloku na 3 piętrze – bez windy, za niewielką opłatą „Odbiorydomowe.pl” pomogą się ich pozbyć. Wystarczy wejść na stronę www.odbiorydomowe.pl, wypełnić formularz zgłoszeniowy i opłacić usługę.

Następnie do zleceniodawcy zadzwoni konsultant, który ustali dogodny termin odbioru zużytego sprzętu elektronicznego. Pracownicy Odbiorydomowe.pl pracują solidnie, szybko, a przede wszystkim bezpiecznie.

Dbamy coraz bardziej o świat, który nas otacza, bo jest on stworzony nie tylko dla nas, ale i dla przyszłych pokoleń. Jednym z elementów tej dbałości jest oczyszczanie świata ze zużytych urządzeń w bezpieczny i ekologiczny sposób. Jeśli masz jakikolwiek problem, żeby pozbyć się z domu zepsutej lodówki, pralki, kuchenki czy zmywarki, skorzystaj z pomocy www.odbiorydomowe.pl i… masz problem z głowy.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.