Od wtorku zmiana organizacji ruchu. Zamkną odcinek ul. Krochmalnej

krochmalna lublin
Ulica Krochmalna w Lublinie | Mapy Google

Od wtorku do końca sierpnia zamknięty dla ruchu będzie odcinek ul. Krochmalnej od ronda Sportowców do skrzyżowania z ul. Cukrowniczą. Jest to związane z pracami przy budowie kanalizacji deszczowej.

Zmiana organizacji ruchu na ul. Krochmalnej

We wtorek (10.08) na ul. Krochmalnej, na odcinku od ronda Sportowców do ul. Cukrowniczej, rozpoczną się prace związane z budową kanalizacji deszczowej.

Tym samym ul. Krochmalna zostanie zamknięta w rejonie prowadzonych robót, z dopuszczeniem ruchu wahadłowego dla komunikacji miejskiej, dojazdu do posesji.

Dojazd do ul. Nadłącznej i Kawiej od strony ul. Cukrowniczej zostanie zapewniony poprzez nowo wykonany zjazd do serwisówki, na wysokości posesji Krochmalna 9a. Prace potrwają do końca sierpnia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.