Od środy zmiana organizacji ruchu na ul. Lipowej

Przebudowa ulicy Lipowej w Lublinie
Przebudowa ulicy Lipowej w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Od środy drogowcy zmienią organizację ruchu na ul. Lipowej w Lublinie. Chodzi o odcinek od ul. Okopowej do ul. Narutowicza. Informujemy, co się zmieni i na jak długo.

Przebudowa ulicy Lipowej w Lublinie

Na odcinku od ul. Okopowej do wjazdu na cmentarz ruch będzie się odbywał dwukierunkowo środkowymi pasami jezdni. Skrajny lewy i prawy pas zostaną wyłączone z ruchu. Z kolei od wjazdu na cmentarz do ul. Narutowicza, ruch przeniesie się po stronie ul. Sztajna. Drogowcy zamkną pasy od strony ul. Rowerowej.

Taka tymczasowa organizacja ruchu potrwa około miesiąca. W tym czasie drogowcy wykonają poszerzenie dla prawoskrętu do ul. Ofiar Katynia, korekty geometrii, przykanaliki do kanalizacji deszczowej oraz położą warstwę wiążącą.

Kolejny etap zmian zakłada otwarcie dla ruchu ul. Lipowej, ul. Krakowskie Przedmieście oraz zamknięcie ul. Okopowej na odcinku od skrzyżowania z ul. Lipową do ul. Chopina.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.