Od soboty zmiana organizacji ruchu dla kierowców na placu Zamkowym

Od soboty zmiana organizacji ruchu dla kierowców na placu Zamkowym - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

Od najbliższej soboty rozpoczną się przygotowania do II zimowej edycji Lublin Sportival. W związku z tym zajmowane będą kolejne części pl. Zamkowego. Całkowite zamknięcie placu nastąpi w nocy z 3 na 4 grudnia i potrwa do 6 grudnia do ok. godz. 18.

Tymczasowa organizacja ruchu zakłada, że niemożliwy będzie wjazd na pl. Zamkowy zarówno od al. Tysiąclecia, jak i ul. Kowalskiej. Na ul. Kowalskiej będzie obowiązywał nakaz jady w lewo w ul. Furmańską i wyjazd do ul. Lubartowskiej przez ul. Cyruliczą. Miedzy ul. Podwale a ul. Kowalską zorganizowane zostanie połączenie umożliwiające wyjazd przez ul. Furmańską i ul. Cyruliczą.

mapa,klOWfqWibGpC785HlXs

Wszystko po to by mogły rozpocząć się przygotowania do zimowej edycji Lublin Sportival. Plac Zamkowy zamieni się w arenę zmagań sportów zimowych. O przygotowaniach do Lublin Sportival powiadomimy wkrótce!

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.