Od soboty zamknięte salony fryzjerskie i kosmetyczne. „Brak wolnych terminów”

fryzjer barber brzytwa golenie strzyżenie
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

W czwartek chwilę po ogłoszeniu nowych obostrzeń, które mają obowiązywać od soboty 27 marca, rozdzwoniły się telefony w salonach fryzjerskich i kosmetycznych. Brak już wolnych terminów przed weekendem.

Brak wolnych terminów do fryzjera i kosmetyczki

W czwartek po godz. 11 minister zdrowia Adam Niedzielski ogłosił nowe obostrzenia, które mają obowiązywać od 27 marca do 9 kwietnia. Rząd zdecydował, że w tym terminie wszystkie salony fryzjerskie i kosmetyczne mają być zamknięte.

Natychmiast po ogłoszeniu nowych zasad lockdownu rozdzwoniły się telefony we wszystkich salonach fryzjerskich i kosmetycznych. Ludzie szukali wolnych terminów na czwartek lub piątek, bo od soboty wszystkie te miejsca będą musiały być zamknięte.

W części salonów wolnych terminów nie było już w czwartek przed południem. Wiele zakładów zdecydowało się wydłużyć godziny pracy, jak i przyjąć większą liczbę zleceń do poszczególnych pracowników.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.