Od poniedziałku zmiana organizacji ruchu na ul. Diamentowej

Remont wiaduktu kolejowego nad ul. Diamentową
Remont wiaduktu kolejowego nad ul. Diamentową | fot. Dominik Wąsik

W najbliższych dniach nastąpi zmiana organizacji ruchu na ul. Diamentowej w Lublinie. Ma to związek z prowadzonymi przez PKP pracami w rejonie wiaduktu kolejowego.

Zmiana organizacji ruchu pod wiaduktem na ul. Diamentowej

W poniedziałek, 24 maja zostaną zajęte dwa pasy ruchu (prawy i środkowy) jadąc od ul. Jana Pawła II w kierunku ul. Diamentowej. Następnie od czwartku, 27 maja, na jezdni w kierunku ul. Diamentowej będą dostępne dwa pasy ruchu, natomiast na jezdni od ul. Wrotkowskiej w kierunku Jana Pawła II drogowcy zajmą dwa pasy ruchu (prawy i środkowy).

Takie utrudnienia potrwają do 1 czerwca. Zobacz cały harmonogram planowanych zmian organizacji ruchu do końca remontu >>> Poznaliśmy datę końca utrudnień w rejonie wiaduktu kolejowego na ul. Diamentowej

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.